Načítavam...

Cyklo Podgora 2022 - Veľká Noc
Podgora, Chorvátsko |

  • nový hotel v známom prostredí
  • 9 dní cyklistického tréningu
  • zvlnený až kopcovitý terén
  • vhodné aj pre horské bicykle!
  • ubytovanie v krásnom a luxusnom 4* hoteli Medora Auri
  • wellness, SPA a fitness v cene!
  • veľmi vhodné pre partnerov a deti! V blízkosti sú turistické atrakcie, hotel má wellness a SPA
  • teploty počas pobytu od 16°C do 24°C
Po dvoch sezónach ovplyvnených pandémiou sa snáď na jar 2022 už stretneme s minimálnymi obmedzeniami v Podgore.

Z roka na rok sa k nám pridáva viac a viac cyklistov a cyklistiek, pre ktorých nie je úplne podstatné najazdenie veľkých objemov pred súťažnou sezónou, ale berú jarné jazdenie viac ako dovolenku s bicyklom. Práve týmto našim zákazníkom chceme vyhovieť a ponúknuť možnosť bicyklovať v teplejšom už skoro letnom počasí a následne si vychutnať relax v hoteli, ktorý je vhodný aj pre ostatných členov rodiny vďaka jeho vybaveniu napríklad aj detskou herňou, v ktorej budeme organizovať program pre deti!

Okrem týchto výhod bude zachované všetko, na čo si naši účastníci zvykli už na iných nami organizovaných kempoch ako napríklad iontové nápoje od AONE nutrition 
pred odjazdom pre všetkých, alebo pohotovostné vozidlo, ktoré pre vás príde v prípade technických problémov.

Okolie Podogory je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne popri mori smerom na juh. Hneď nad hotelom je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom cyklistov z okolia a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku

Video nájdete na Youtube
2) Cepo


Načítať všetky fotografie (+ 18)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hotelovom komplexe Medora Auri 4* v mestečku Podgora s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, bezplatné Wifi pripojenie

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym).

Termín

9.4.-17.4.2022 (8 nocí)

Cena a voliteľné príplatky

Hotel Medora Auri 4*

379 € - za osobu v 2-lôžkovej izbe typu Standard (19-21m2) na 8 nocí (9 dní) s polpenziou

529 € - za osobu v 2-lôžkovej izbe typu Standard (19-21m2) obsadenou jednou osobou na 8 nocí (9 dní) s polpenziou

359 € - za osobu v 2x2 -lôžkovom apartmáne typu Standard (37-41m2) na 8 nocí (9 dní) s polpenziou. Apartmány majú väčšinou jednu spoločnú kúpeľňu.


Ak máte domáceho miláčika, v tomto hoteli ho viete mať so sebou. Poplatok za malé zvieratá (do cca 10 kg) je 10€/noc, vačšie zvieratá sú v cene 20€/noc. Platí sa na recepcii hotela.

Program

Program je v mieste pobytu voľný.

K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a odchode tréningových skupín. Tiež spravíme uzavretú skupinu na Facebooku, prípadne Whatsup, kde sa viete následne dohodnúť program na ďaľší deň. Štandardne, po raňajkách okolo 10:00 idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km pre cestné bicykle. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ktoré je uvedené pri mapke trate, ktorú pôjde daná skupina.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2022. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk alebo Instagrame

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Riviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a dostatočne teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.


Covid-19 info

Pri cestovaní sa budeme riadiť v tom čase platnými protipandemickými opatreniami, ktoré viete sledovať na stránkach Ministerstva zahraničných vecí:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach#chorvatsko

V prípade záujmu sa viete pripoistiť pre problémy spojené s Covid-19 napr. v poisťovni Union na https://www.union.sk/dopl-poistenie-cest/pandemic/

Doprava

Individuálna

Ak potrebujete pomôcť s dopravou, kontaktujte nás mailom a prepojíme Vás na ľudí, ktorí by zase chceli doplniť miesta v aute, prípadne sa pridáte k nám do mikrobusu.