Načítavam...

Mallorka 2024 - swim, bike, run
Alcudia, Mallorka, Španielsko |

  • stabilné počasie aj v zimných a jarných mesiacoch
  • vhodné pre tých, ktorí plánujú skorší začiatok sezóny alebo viac tréningových pobytov na jar
  • 4* hotel s perfektným cyklistickým vybavením a požičovňou
  • vyhrievaný plavecký 25m bazén, tiež wellness a SPA v hoteli
  • rozmanité terény pre všetky druhy cyklistov
  • požičovňa bicyklov priamo v hoteli


Jednou z najlepších destinácií na bicyklovanie je Mallorka! 

Je to miesto, kde ak ste bicyklovať ešte neboli tak určite musíte ísť a ak ste už boli, určite sa sem radi vraciate.

Mallorka je bez debaty jednou z takých destinácií, kam cestujú cyklisti alebo trialonisti doslova z celého sveta a tak na tomto ostrove nemôžeme chýbať!
Naši klienti si už za roky zvykli na istý štandard služieb, a tak opäť zavítame do perfektneho hotela Zafiro Tropic 4* v mestečku Alcudia!

Mallorku ako destináciu pre bicyklovania chtivých športovcov netreba nijako zvlášť predstavovať a všetci vedia, že sa jedná o jednu z najlepších lokalít na jazdenie vďaka dostatočne dlhým rovinatým úsekom, ale aj krásne hornatému pobrežiu s pohorím Tramuntana na severo-západe Mallorky. Na svoje si tak príde každý, či už sa len chce rozbehnút po zime alebo má natrénované viac a potrebuje sa zamerať už na získavanie pretekovej výkonnosti.

V hoteli máme k dispozícií 25m vonkajší vyhrievaný bazén pre triatlonistov, ale aj vnútorný welness svet s hydro masážami a saunami.
Načítať všetky fotografie (+ 31)

Cena zahŕňa

ubytovanie v 1, 2 alebo 3 lôžkových izbách Studio Premium v 4* hoteli Zafiro Tropic mestečku Alcudia na Mallorke, služby delegáta/ mechanika v hoteli, plány a mapky odporúčaných trás v okolí, spoločné tréningové výjazdy so sprievodcom

Termín

1.3.- 8.3.2024, 7 nocí

Je možnosť skrátiť alebo predĺžit pobyt vzhľadom na dostupnosť leteniek z Viedne. Prvý účastníci priletia 1.3.2024. V prípade, ak chcete zostat v hoteli po 8.3.2024, cena za osobu v 2-posteľovej izbe je 57€/os./noc, 1 osobova izba je 82€/os./noc, 3-posteľová izba je 53€/os./noc

Program

1.3.2024 - odlet z Viedne alebo iného letiska a prílet na Mallorku, po príchode do hotela, ubytovanie, prebratie bicykla z požičovne v poobednych hodinach v prípade, že si nezoberiete vlastný. Ak sa stíha, tak aj ľahké rozjazdenie sa.

2.3.-7.3.2024 - tréning v rôznych skupinách podľa výkonnosti a chute (každý si vie nájsť partiu, ktorá mu bude vyhovovať), denný objem kilometrov je od cca 80 do 130 km podľa výkonnosti a tiež rôznou priemernou rýchlosťou prispôsobenou výkonnosti skupiny. Tréning sa dohodne vždy na mieste s ohľadom na počasie, podmienky a výkonnosť účastníkov v skupine. Na dohodnutie jazdy používame aplikáciu Strava

8.3.2024 - odlet z Mallorky. Alebo presun do druhého hotela neďaľeko Palma de Mallorca a pokračovanie v pobyte.

Pre koho je výlet určený?

Tento pobyt je určený hlavne pre tých cyklistov a cyklistky, ktorí potrebujú najazdiť kvalitný objem kilometrov pred sezónou a čakajú ich prípadne ďaľšie pobyty v teple po návrate z Mallorky.

Samozrejme si na svoje prídu aj úplne rekreační cyklisti alebo cykloturisti, ktorí si môžu prejsť krásne časti Mallorky mimo hlavnej turistickej sezóny v príjemných jarných teplotách a s takmer nulovou premávkou mimo hlavných ciest.

Teploty sa v marci pohybujú od 15°C do 23°C. V zásade ale jazdíme v krátkych nohaviciach a drese s tým, že doobeda štartujeme s návlekmi na rukách a nejakou vestou. Následne po zahriatí je to už vo vnútrozemí na krátke oblečenie.

Cena a voliteľné príplatky

399€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v dvojposteľovej izbe - Studio Premium (7 nocí)
559€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v jednoposteľovej izbe - Studio Premium (7 nocí)
379€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v trojposteľovej izbe - Studio Premium (7 nocí)

40€ - doprava z letiska v Palme do hotela a späť vrátane bicykla ak si beriete svoj

Prenájom bicyklov vieme vyriešiť priamo v hoteli Ceny za 7 dní prenájmu je cca 130-150€.

Napíšte nám prosím do poznámky pri prihlásení sa či máte záujem o prenájom bicykla alebo si budete dopravovať vlastný.

Doprava

Letecky z Viedne alebo iného letiska do Palma de Mallorca. Letenky si zabezpečuje každý individuálne nakoľko pri hromadnom nákupe leteniek je garantovaná cena veľmi nevýhodná. Následne Vás dopravíme autobusom alebo mikrobusmi (podľa počtu účatníkov a záujmu o dopravu) do hotela (trvanie cca 1 hod). Záujem o dopravu je potrebné oznámiť vopred alebo si ho objednať medzi volitelnymi príplatkami.

Preprava batožiny a bicykla

Pri letenkách, ktoré svojim časom najlepšie vyhovujú našemu pobytu je v základnej cene letenky väčšinou iba príručná batožina do cca 8kg. Príplatok za podpalubnú batožinu je 60€ k spiatočnej letenke ale treba si to preverit priamo pri konkrétnej letenke a leteckej spoločnosti. Ak si plánujete brať bicykel, väčšinou sa viete do batožiny, kde prepravujete bicykel aj kompletne zbaliť a nepotrebujete tak priplácať ďaľšiu batožinu.