Načítavam...

Mallorka 2023 - silný úvod
Alcudia, Mallorka, Španielsko |

  • stabilné počasie aj v zimných a janrých mesiacoch
  • vhodné pre tých, ktorí plánujú skorší začiatok sezóny alebo viac tréningových pobytov na jar
  • 4* hotel s perfektným cyklistickým vybavením a požičovňou
  • wellness a SPA v hoteli
  • rozmanité terény pre všetky výkonnostné skupiny
  • požičovňa bicyklov priamo v hoteli
V prípade, že sa ešte chcete pridať, kontaktujte nás prosím najprv mailom/telefonicky, aby sme preverili hlavne dostupnosť bicyklov na vypožičanie. S ubytovaním by kapacitne nemal byť v zásade problém.

Po covide je najvyšší čas sa vrátiť späť, tam kde nám je dobre! Mallorka je bez debaty jednou z takých destinácií. Kedže si naši klienti už zvykli na istý štandard služieb, opäť zavítame do perfektneho hotela Zafiro Tropic 4* v mestečku Alcudia!
Mallorku ako destináciu pre bicyklovania chtivých športovcov netreba nijako zvlášť predstavovať a všetci vedia, že sa jedná o jednu z najlepších lokalít na trénovanie vďaka dostatočne dlhým rovinatým úsekom ale aj krásne hornatému pobrežiu na severo-západe Mallorky. Na svoje si tak príde každý, či už sa len chce rozbehnút po zime alebo má natrénované viac a potrebuje sa zamerať viac už na získavanie pretekovej výkonnosti.
Načítať všetky fotografie (+ 27)

Nezáväzné prihlásenie

Tu môžete prejaviť svoj nezáväzný záujem o tento zážitok! Budeme o vás vedieť a kontaktujeme vás ak sa niečo zmení alebo ako prípadného náhradníka/náhradníčku.
Mám záujem

Cena zahŕňa

ubytovanie v 1, 2 alebo 3 lôžkových izbách Studio Premium v 4* hoteli Zafiro Tropic mestečku Alcudia na Mallorke, služby delegáta/ mechanika v hoteli, plány a mapky odporúčaných trás v okolí, spoločné tréningové výjazdy

Termín

4.3.- 12.3.2023, 8 nocí. Je možnosť skrátiť alebo predĺžit pobyt vzhľadom na dostupnosť leteniek z Viedne. Prvý účastníci priletia už 3.3.2023. Cena sa následne prepočítava počtom nocí zo základnej ceny.

Program

3-4.3.2023 - odlet z Viedne alebo iného letiska a prílet na Mallorku, po príchode do hotela, ubytovanie, prebratie bicykla z požičovne v poobednych hodinach v prípade, že si nezoberiete vlastný
5.3.-11.3.2023 - tréning v rôznych skupinách podľa výkonnosti a chute (každý si vie nájsť partiu, ktorá mu bude vyhovovať), denný objem kilometrov je od cca 80 do 130 km podľa výkonnosti a tiež rôznou priemernou rýchlosťou prispôsobenou výkonnosti skupiny. Tréning sa dohodne vždy na mieste s ohľadom na počasie, podmienky a výkonnosť účastníkov v skupine
11.-12.3. - odlet z Mallorky. Presun na letisko podľa času odletu

Pre koho je výlet určený?

Tento pobyt je určený hlavne pre tých cyklistov a cyklistky, ktorí potrebujú najazdiť kvalitný objem kilometrov pred sezónou a čakajú ich prípadne ďaľšie pobyty v teple po návrate z Mallorky. Samozrejme si na svoje prídu aj úplne rekreační cyklisti alebo cykloturisti, ktorí si môžu prejsť krásne časti Mallorky mimo hlavnej turistickej sezóny v príjemných jarných teplotách a s takmer nulovou premávkou na cestách.

Cena a voliteľné príplatky

379€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v dvojposteľovej izbe - Studio Premium (8 nocí)
559€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v jednoposteľovej izbe - Studio Premium (8 nocí)
349€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v trojposteľovej izbe - Studio Premium (8 nocí)

40€ - doprava z letiska v Palme do hotela a späť vrátane bicykla

Prenájom bicyklov vieme vyriešiť priamo v hoteli a ich ponuku nájdete na http://bikeszafiro.com Ceny za 7 dní prenájmu je cca 130-150€.

Napíšte nám prosím do poznámky pri prihlásení sa či máte záujem o prenájom bicykla alebo si budete dopravovať vlastný.

Doprava

Letecky z Viedne alebo iného letiska do Palma de Mallorca. Letenky si zabezpečuje každý individuálne. Následne Vás dopravíme autobusom alebo mikrobusmi (podľa počtu účatníkov a záujmu o dopravu) do hotela (trvanie cca 1 hod). Záujem o dopravu je potrebné oznámiť vopred alebo si ho objednať medzi volitelnymi príplatkami.

Preprava batožiny a bicykla

Pri letenkách, ktoré svojim časom najlepšie vyhovujú našemu pobytu je v základnej cene letenky väčšinou iba príručná batožina do cca 8kg. Príplatok za podpalubnú batožinu je 60€ k spiatočnej letenke ale treba si to preverit priamo pri konkrétnej letenke a leteckej spoločnosti. Ak si plánujete brať bicykel, väčšinou sa viete do batožiny, kde prepravujete bicykel aj kompletne zbaliť a nepotrebujete tak priplácať ďaľšiu batožinu.