Načítavam...

Mallorka 2020 - skorší úvod
Alcudia, Mallorka, Španielsko |

  • stabilné počasie aj v zimných mesiacoch
  • vhodné pre tých, ktorí plánujú skorší začiatok sezóny alebo viac tréningových pobytov na jar
  • 4* hotel s perfektným cyklistickým vybavením
  • wellness a SPA v hoteli
  • rozmanité terény pre všetky výkonnostné skupiny
  • požičovňa bicyklov priamo v hoteli
Prihlasovanie je pozastavené z organizačných dôvodov. Ak sa chcete zúčastniť, kontaktujte nás prosím emailom a pokúsime sa všetko zariadiť tak, aby ste sa vedeli pridať.

Po niekoľkých rokoch organizovania cyklistických výletov v Chorvátsku a Taliansku nastal správny čas vyskúšať aj Mallorku. A kedže naši klienti si už zvykli na istý štandard služieb, nezačneme len tak nejako, ale rovno v perfektnom 4* hoteli Zafiro Tropic v mestečku Alcudia!

Mallorku ako destináciu pre bicyklovania chtivých športovcov netreba nijako zvlášť predstavovať a všetci vedia, že sa jedná o jednu z najlepších lokalít na trénovanie vďaka dostatočne dlhým rovinatým úsekom ale aj krásne hornatému pobrežiu na severo-západe Mallorky. Na svoje si tak príde každý, či už sa len chce rozbehnút po zime alebo má natrénované viac a potrebuje sa zamerať viac už na získavanie pretekovej výkonnosti.
Načítať všetky fotografie (+ 18)

Cena zahŕňa

ubytovanie v 1, 2 alebo 3 lôžkových izbách Studio Premium v 4* hoteli Zafiro Tropic mestečku Alcudia na Mallorke, služby delegáta/ mechanika v hoteli, plány a mapky odporúčaných trás v okolí

Termín

14.2.-22.2.2020, 8 nocí. Je možnosť skrátiť alebo predĺžit pobyt vzhľadom na dostupnosť leteniek z Viedne. Prvý účastníci priletia už 12.2.2020.

Program

14.2.2020 - odlet z Viedne o 16:50, prílet na Mallorku o 19:00
15.2.-21.2.2020 - tréning v rôznych skupinách podľa výkonnosti a chute (každý si vie nájsť partiu, ktorá mu bude vyhovovať), denný objem kilometrov je od cca 80 do 150 km podľa výkonnosti a tiež rôznou priemernou rýchlosťou prispôsobenou výkonnosti skupiny
22.2. - odlet z Mallorky v poobedných hodinách. Presun na letisko cca o 11:00 (upresní sa neskôr podľa času odletu

Pre koho je výlet určený?

Tento tréningový pobyt je určený hlavne pre tých cyklistov a cyklistky, ktorí potrebujú najazdiť kvalitný objem kilometrov pred sezónou a čakajú ich prípadne ďaľšie pobyty v teple. Samozrejme si na svoje prídu aj úplne rekreační cyklisti alebo cykloturisti, ktorí si môžu prejsť krásne časti Mallorky mimo hlavnej turistickej sezóny v teplotách od 12 do 20°C a s takmer nulovou premávkou mimo hlavných ciest.

Cena a voliteľné príplatky

359€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v dvojposteľovej izbe - Studio Premium (8 nocí)
529€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v jednoposteľovej izbe - Studio Premium (8 nocí)
329€ - ubytovanie s polpenziou, osoba v trojposteľovej izbe - Studio Premium (8 nocí)

20€ - doprava z letiska v Palme do hotela a späť vrátane bicykla

Prenájom bicyklov vieme vyriešiť priamo v hoteli a ich ponuku nájdete na http://bikeszafiro.com Ceny za 7 dní prenájmu začínajú na 108€ a pokúsime sa vyjednať ešte skupinovú zľavu.

Doprava

Letecky z Viedne alebo iného letiska do Palma de Mallorca. Následne Vás dopravíme autobusom alebo mikrobusmi (podľa počtu účatníkov) do hotela (cca 1 hod).

Preprava batožiny a bicykla

Pri letenkách cez Lauda air, ktoré svojim časom najlepšie vyhovujú našemu pobytu je v základnej cene letenky iba príručná batožina do cca 5kg. Príplatok za podpalubnú batožinu je 60€ k spiatočnej letenke.