Načítavam...

Jesenné kilometre 2020
Baška Voda, Chorvátsko |

  • rokmi osvedčená destinácia! 
  • 8 dní tréningu na bicykli
  • zvlnený až kopcovitý terén
  • viacero tréningových skupín, kde si každý vie nájsť tú svoju partiu
  • ubytovanie v komfortnom 4* hoteli Horizont
  • welness, SPA a fittness v cene ubytovania( ak to situácia s Covid-19 umožní)!
  • vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA
  • teploty počas pobytu od 20°C - 24°C v tieni.

Rok 2020 nám pripravil prekvapenie v podobe pandémie Covid 19 a tak sa museli Jarné kilometre preložiť na neurčito. Čakanie sa ale skončilo a my budeme pokračovať v zabehnutom trende a snáď nás už nič nepripraví o cyklo zážitky počas jesene.  Našim východiskom a základným táborom zostane z kapacitných dôvodov hotel Horizont 4* v Baške Vode, ktorý nám so svojim wellness a saunovým svetom poskytuje už roky priestor na kvalitný tréning a dokonalú regeneráciu po tréningu (saunový svet bude k dispozícií v prípade, že to epidemiologická situácia umožní). Samozrejme môžete počítať s kvalitným stravovaním v  a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje pred tréningom od spoločnosti AONE nutrition ako aj oblúbené tréningové balíčky, v ktorých nájdete za fantastickú cenu všetku potrebnú výživu na celý pobyt !
K dispozícií bude opäť aj vozidlo, ktoré bude k dispozícií všetkým v prípade technických problémov na zavolanie! 

Okolie Bašky Vody je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori. Neďaleko je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom a výzvou, ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku


Video nájdete na Youtube
1) BRC Baška Voda
2) Cepo
Načítať všetky fotografie (+ 14)

Cena zahŕňa

-ubytovanie v hoteli Horizont 4* v mestečku Baška Voda
-polpenzia formou bufetových stolov (alebo servírovaného menu ak by boli bufetové stoly zakázané)
-bezplatné Wifi pripojenie
-ubytovací poplatok
-bezplatné parkovanie

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti a krytý bazén (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou. Prevádzka wellness a SPA môže byť obmedzená kvôli Covid-19

Termín

26.9.-3.10.2020 (7 nocí)

Cena a voliteľné príplatky

Hotel HORIZONT 4*

339 € - ubytovanie na 7 nocí (8 dní) s polpenziou, osoba v 2-lôžkovej izbe typu Standard (20m2) s balkónom

325 € - ubytovanie na 7 nocí (8 dní) s polpenziou, osoba v 3-lôžkovej izbe typu Standard (cca 24m2) s balkónom.

329 € - ubytovanie na 7 nocí (8 dní) s polpenziou, osoba v rodinnom apartmáne so 4 posteľamiCeny sú uvedené za osobu/pobyt.

Pobyt sa tak dá predĺžiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov zo základnej ceny. V prípade, záujmu predĺženie pobytu nás prosím kontaktujte emailom aby sme preverili, či je možné si z kapacitných dôvodov predĺžiť pobyt.

Pre deti je možná nasledovná zľava vzhľadom na vek:
100% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku v prípade, že nepotrebuje posteľ
70% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku na prísteľke
50% pre dieťa vo veku 4-11,99 roku na prísteľke
20% pre dieťa vo veku 12-17,99 roku na prísteľke

Zľavy platia pri ubytovaní na izbe s dvoma plne platiacimi osobami.

V prípade skoršieho ranného príchodu do hotela si viete zakúpiť raňajky za 6€/osoba. Platí sa na recepcií hotela.

Program

Príchod do hotela je možný v deň nástupu od 9:00. V deň odchodu treba izby uvolniť do 14:00 a teda viete ako deň príchodu, tak aj deň odchodu využiť na tréning.

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť.

Štandardne po raňajkách idú na jazdu rôzne výkonnostné skupinky. Dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ale vždy si viete vybrať ku komu sa pripojíte.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a dostatočne teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov, ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.

Doprava

Individuálna.