Načítavam...

Jarné kilometre 2023 - 18. ročník
Baška Voda, Chorvátsko |

  • osvedčená destinácia! 18.ročník jarného kempu!
  • 9 dní tréningu na bicykli
  • zvlnený až kopcovitý terén
  • veľa tréningových skupín, kde si každý nájde svoju partiu
  • ubytovanie v komfortných hoteloch Slavija a Horizont
  • welness, SPA a fittness v cene ubytovania!
  • vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA
  • iontové nápoje od Aone nutrition pred každým tréningom
  • teploty počas pobytu od 15°C - 24°C v tieni

Roky bežia a je to až neuveriteľné, že sa spolu na jar stretneme už po 18. krát!

Za ten čas sme na Jarných kilometroch pojazdili spoločne s tisíckami ľudí z ktorých sa veľká väčšina pravidelne stretáva v Chorvátsku na jar rok čo rok. Mnohí z nich si našli na Jarných kilometroch nových kamarátov a kamarátky s ktorými následne jazdia aj počas celej sezóny. Čo je ale najlepšie, je to, že atmosféra je vždy fantastická a cyklisti a cyklistky rôznej výkonnosti a ambícií si vždy nájdu medzi stovkami podobných fanatikov vždy niekoho s kým vedia zažiť fantastických 9 dní! A nebude tomu ináč ani pri dosiahnutí pomyslenej plnoletosti :)

Pokračovať budeme v zabehnutom trende a 18. ročník Jarných kilometrov sa bude konať stále v Baške vode na Makarskej riviére! Tradície a kvalitu minulých ročníkov sa pokúsime osviežiť nejakými novinkami, ale bez zmeny zostáva naše východisko a základný tábor, ktorým budú hotel Slavia 4*+ a Horizont 4* v Baške Vode. So svojim wellness a saunovým svetom nám každoročne poskytnú priestor na kvalitný tréning a dokonalú regeneráciu po tréningu. Samozrejme môžete počítať s kvalitným stravovaním hotelovej reštaurácií a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje pred tréningom od spoločnosti AONE nutrition ako aj oblúbené tréningové balíčky s výživou, v ktorých nájdete za fantastickú cenu všetko potrebné na celý pobyt!
K dispozícií bude opäť aj servisné vozidlo pre všetkých v prípade technických problémov na zavolanie! 

Terény v okolí sú prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori, alebo vo vnútrozemí. V blízkosti je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom výjazdu za pekného počasia a výzvou, ktorú treba určite zdolať ak ste v tejto lokalite prvý krát. Pri mori môže byť cez 20°C a hore sa viete ohadzovať snehom.
Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku


Video nájdete na Youtube
1) Video od MTBIKER
2) BRC Baška Voda
3) Cepo
Načítať všetky fotografie (+ 26)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Slavija alebo Horizont, v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, bezplatné Wifi pripojenie, ubytovací poplatok, miesto na odkladanie bicyklov so stojanmi.

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti a krytý bazén (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou. SPA a wellness môže byť obmedzené platnými protipandemickými nariadeniami.

Termín

1.-9.4.2023 (9 dní, 8 nocí)

Ak ste skupina a chcete vycestovať v inom termíne, neváhajte nás kontaktovať.

Cena a voliteľné príplatky

Hotel SLAVIJA 4*+

449 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkovej izbe typu Standard

429 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

429 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 4-lôžkovom apartmáne typu Standard (tretia a štvrtá posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelých)

579€ - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

Hotel HORIZONT 4*

369 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkovej izbe typu Standard

349 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

349 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 4-lôžkovom apartmáne typu Standard (tretia a štvrtá posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelých)

479 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

Ceny sú uvedené za osobu/pobyt.

Deti na prísteľku viete pridať po rozkliknutí dospelých osôb. Napr. ak potrebujete prihlásiť 2 dospelých a 2 deti, objednavate si 2-lôžkovú izbu a deti na prísteľke podľa ich veku. Takáto izba bude automaticky rodinná (apartmán)

Minimálny počet nocí je 6, pobyt sa tak dá predĺžiť alebo skrátiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov zo základnej ceny. V prípade, záujmu o skrátenie alebo predĺženie pobytu nás prosím kontaktujte po prihlásení sa emailom.

V prípade skoršieho ranného príchodu do hotela si viete zakúpiť raňajky za 8€/osoba. Platí sa na recepcií hotela.

Program

Príchod do hotela je možný v deň nástupu od 9:00. V deň odchodu treba izby uvolniť do 14:00 a teda viete ako deň príchodu, tak aj deň odchodu využiť na tréning.

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a čase odchodu tréningových skupín:
Capuccino - dĺžka tréningov cca 3,5 - 4,5 hod, priemerná rýchlosť okolo 25 km/h
Espresso - dĺžka tréningov cca 4 - 5 hod, priemerná rýchlosť okolo 27-28 km/h
Race - dĺžka tréningov cca 4-6 hod, priemerná rýchlosť okolo 30 a viac km/h.

Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ktoré je uvedené pri mapke trate ktorú pôjde daná skupina. Jazdy sú vždy oznámené aj vopred na:

https://www.strava.com/clubs/1036276

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2023. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a dostatočne teplé počasie umožňuje trénovať každý deň.

Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku, ktorý sa "priblížil" vďaka novému mostu na Pelješac.

Doprava

Individuálna

Ak potrebujete pomôcť s dopravou, kontaktujte nás mailom a prepojíme Vás na ľudí, ktorí by zase chceli doplniť miesta v aute, prípadne sa pridáte k nám do mikrobusu.