Načítavam...

Jarné kilometre 2022 - 17. ročník
Baška Voda, Chorvátsko |

  • osvedčená destinácia! 17.ročník jarného kempu!
  • 9 dní tréningu na bicykli
  • zvlnený až kopcovitý terén
  • veľa tréningových skupín, kde si každý nájde tú svoju partiu
  • ubytovanie v komfortnom hoteli Slavija a Horizont
  • welness, SPA a fittness v cene ubytovania!
  • vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA
  • iontové nápoje od Aone nutrition pred každým tréningom
  • teploty počas pobytu od 15°C - 24°C v tieni

V prípade záujmu na poslednú chvíľu nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky a preveríme, či sa dá ešte pridať ďaľšia izba.

V roku 2020 nám bolo odopreté, to čo máme radi. V roku  2021 sa nám podarilo vycestovať iba v maličkej zostave s obmedzeniami. V roku 2022 ale pokračujeme v zabehnutom trende a 17. ročník Jarných kilometrov zostane stále v Baške vode na Makarskej riviére! Samozrejme nadviažeme na tradíciu a kvalitu minulých ročníkov. Našim východiskom a základným táborom budú hotel Slavia 4*+ a Horizont 4* v Baške Vode, ktoré nám so svojim wellness a saunovým svetom poskytnú priestor na kvalitný tréning a dokonalú regeneráciu po tréningu. Samozrejme môžete počítať s kvalitným stravovaním hotelovej reštaurácií a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje pred tréningom od spoločnosti AONE nutrition ako aj oblúbené tréningové balíčky s výživou v ktorých nájdete za fantastickú cenu všetko potrebné na celý pobyt!
K dispozícií bude opäť aj vozidlo pre všetkých v prípade technických problémov na zavolanie! 

Okolie Bašky Vody je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori. Neďaleko je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku


Video nájdete na Youtube
1) Video od MTBIKER
2) BRC Baška Voda
3) Cepo
Načítať všetky fotografie (+ 15)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Slavija alebo Horizont, v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, bezplatné Wifi pripojenie, ubytovací poplatok

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti a krytý bazén (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou. SPA a wellness môže byť obmedzené platnými protipandemickými nariadeniami.

Termín

2.-10.4.2022 (9 dní, 8 nocí)

Ak ste skupina a chcete vycestovať v inom termíne, neváhajte nás kontaktovať.

Cena a voliteľné príplatky

Hotel SLAVIJA 4*+

419 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkovej izbe typu Standard

399 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

389 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 4-lôžkovom apartmáne typu Standard (tretia a štvrtá posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelých)

539 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

Hotel HORIZONT 4*

339 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkovej izbe typu Standard

319 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

319 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 4-lôžkovom apartmáne typu Standard (tretia a štvrtá posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelých)

449 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

Ceny sú uvedené za osobu/pobyt.

Minimálny počet nocí je 6, pobyt sa tak dá predĺžiť alebo skrátiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov zo základnej ceny. V prípade, záujmu o skrátenie alebo predĺženie pobytu nás prosím kontaktujte emailom.

V prípade skoršieho ranného príchodu do hotela si viete zakúpiť raňajky za 6,5€/osoba. Platí sa na recepcií hotela.

COVID 19 info
- v prípade záujmu sa viete poisťiť pre problémy spojené s Covid-19 napr. v poisťovni Union na https://www.union.sk/dopl-poistenie-cest/pandemic/

Program

Príchod do hotela je možný v deň nástupu od 9:00. V deň odchodu treba izby uvolniť do 14:00 a teda viete ako deň príchodu, tak aj deň odchodu využiť na tréning.

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a čase odchodu tréningových skupín:
Capuccino - dĺžka tréningov cca 3,5 - 4,5 hod, priemerná rýchlosť okolo 25 km/h
Espresso - dĺžka tréningov cca 4 - 5 hod, priemerná rýchlosť okolo 27-28 km/h
Race - dĺžka tréningov cca 4-6 hod, priemerná rýchlosť okolo 30 a viac km/h.

Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ktoré je uvedené pri mapke trate ktorú pôjde daná skupina.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2022. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a dostatočne teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.

Doprava

Individuálna

Ak potrebujete pomôcť s dopravou, kontaktujte nás mailom a prepojíme Vás na ľudí, ktorí by zase chceli doplniť miesta v aute, prípadne sa pridáte k nám do mikrobusu.

Covid-19 info

Pri cestovaní sa budeme riadiť v tom čase platnými protipandemickými opatreniami, ktoré viete sledovať na stránkach Ministerstva zahraničných vecí:
https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach#chorvatsko

V prípade záujmu sa viete pripoistiť pre problémy spojené s Covid-19 napr. v poisťovni Union na https://www.union.sk/dopl-poistenie-cest/pandemic/