Načítavam...

Jarné kilometre 2020 - 16. ročník
Baška Voda, Chorvátsko |

  • rokmi osvedčená destinácia! 16.ročník jarného kempu!
  • 9 dní tréningu na bicykli
  • zvlnený až kopcovitý terén
  • veľa tréningových skupín, kde si každý nájde tú svoju partiu
  • ubytovanie v komfortných 4* hoteloch Horizont alebo Slavija
  • welness, SPA a fittness v cene ubytovania!
  • vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA
  • teploty počas pobytu od 15°C - 24°C 

!!!Termín presunutý pre pandémiu COVID19!!!

Kontaktujte nás prosím ak Vám náhodou nechodia organizačné pokyny emailom ktoré zasielame.

Pre rok 2020 budeme pokračovať v zabehnutom trende a 16. ročník Jarných kilometrov zostane aj vďaka dobrým skúsenostiam stále v Baške vode na Makarskej riviére! Samozrejme nadviažeme na tradíciu a kvalitu minulých ročníkov. Našim východiskom a základným táborom bude hotel Horizont 4* v Baške Vode, ktorý nám so svojim wellness a saunovým svetom poskytne priestor na kvalitný tréning a dokonalú regeneráciu po tréningu, a spolu s ním bude taktiež možnosť sa ubytovať v krásnom  Grand hoteli Slavia 4*+, ktorý Vám ponúkne ešte viac pohodlia a súkromia. Samozrejme môžete počítať s kvalitným stravovaním v oboch hotelových reštauráciách a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje pred tréningom od spoločnosti AONE nutrition ako aj oblúbené tréningové balíčky v ktorých nájdete za fantastickú cenu všetku potrebnú výživu na celý pobyt !

K dispozícií bude opäť aj vozidlo, ktoré bude k dispozícií všetkým v prípade technických problémov na zavolanie! 

Okolie Bašky Vody je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori. Neďaleko je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku


Video nájdete na Youtube
1) BRC Baška Voda
2) Cepo
Načítať všetky fotografie (+ 15)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Horizont 4* alebo Slavija 4*+, v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, bezplatné Wifi pripojenie, ubytovací poplatok

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti a krytý bazén (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou.

Termín

4.4.-12.4.2020 (8 nocí)

Cena a voliteľné príplatky

Hotel HORIZONT 4*

339 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkovej izbe typu Standard (20m2) s balkónom a výhľadom na more.

329 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkovej izbe typu Standard (20m2) s balkónom.

419 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (13-20m2).

309 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkovej izbe typu Standard (cca 24m2) s balkónom.


Hotel SLAVIJA 4*+

389 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkovej izbe typu Standard

369 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

499 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)


Ceny sú uvedené za osobu/pobyt.

Minimálny počet nocí je 6, pobyt sa tak dá predĺžiť alebo skrátiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov zo základnej ceny. V prípade, záujmu o skrátenie alebo predĺženie pobytu nás prosím kontaktujte emailom.

Pre deti je možná nasledovná zľava vzhľadom na vek:
100% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku v prípade, že nepotrebuje posteľ
80% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku na prísteľke
50% pre dieťa vo veku 4-11,99 roku na prísteľke
20% pre dieťa vo veku 12-17,99 roku na prísteľke

Zľavy platia pri ubytovaní na izbe s dvoma plne platiacimi osobami.

V prípade skoršieho ranného príchodu do hotela si viete zakúpiť raňajky za 6€/osoba. Platí sa na recepcií hotela.

Skupiny a kluby nad 10 osôb nás prosím kontaktujte priamo emailom alebo telefonicky.

Program

Príchod do hotela je možný v deň nástupu od 9:00. V deň odchodu treba izby uvolniť do 14:00 a teda viete ako deň príchodu, tak aj deň odchodu využiť na tréning.

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a čase odchodu tréningových skupín:
Capuccino - dĺžka tréningov cca 3,5 - 4,5 hod, priemerná rýchlosť okolo 25 km/h
Espresso - dĺžka tréningov cca 4 - 5 hod, priemerná rýchlosť okolo 27-28 km/h
Race - dĺžka tréningov cca 5-6 hod, priemerná rýchlosť okolo 30 km/h.

Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ktoré je uvedené pri mapke trate ktorú pôjde daná skupina.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2020. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a dostatočne teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.

Doprava

Individuálna

V prípade, ak máte záujem o dopravu, je možnosť objednať autobusovú dopravu (Mercedes Tourismo) za 99€ na osobu pri záujme aspoň 30 osôb. V prípade, že by bolo osôb menej bude treba rozdiel dopočítať medzi všetky prepravované osoby. Váš záujem o dopravu píšte do správy pri prihlásení my Vám následne napíšeme ako sa vyvíja záujem o dopravu a doladíme detaily tak, aby sa každý dostal na miesto aj späť bezpečne a pohodlne.

Všetky detaily ohľadom počtu prihlásených na dopravu budeme priebežne komunikovať so všetkými záujemcami a definitívne uzatvoríme prípadnú dopravu 31.1.2020