Načítavam...

Jarné kilometre 2019 - 15. ročník, Baška Voda, Chorvátsko
|


- rokmi osvedčená destinácia! 15.ročník jarného kempu!

- 9 dní tréningu na bicykli

- zvlnený až kopcovitý terén

- veľa tréningových skupín, kde si každý nájde tú svoju partiu

- ubytovanie v komfortných 4* hoteloch Horizont alebo Slavija

- welness, SPA a fittness v cene ubytovania!

- vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA

- teploty počas pobytu od 15°C - 24°C Hovorí sa, že čas nezastavíš...a platí to aj pre nami organizované Jarné kilometre, ktoré v roku 2019 napíšu už svoju 15. kapitolu! Tiež sa hovorí, že veci ktoré fungujú netreba menit, ale ich stačí zlepšovať a tak aj  nasledujúci ročník Jarných kilometrov  zostane v krásnom prostredí Bašky Vody na Makarskej riviére! Samozrejme nadviažeme na tradíciu a kvalitu minulých ročníkov. Našim východiskom a základným táborom bude opäť hotel Horizont 4* v Baške Vode, ktorý nám so svojim wellness a saunovým svetom poskytne priestor na kvalitný tréning a dokonalú regeneráciu po tréningu, a spolu s ním bude taktiež možnosť sa ubytovať v krásnom  Grand hoteli Slavia 4*+, ktorý Vám ponúkne ešte viac pohodlia a súkromia. Samozrejme môžete počítať s kvalitným stravovaním v oboch hotelových reštauráciách a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje pred tréningom od spoločnosti AONE nutrition ako aj oblúbené tréningové balíčky v ktorých nájdete za fantastickú cenu všetku potrebnú výživu na celý pobyt !

K dispozícií bude opäť aj vozidlo, ktoré bude k dispozícií všetkým v prípade technických problémov na zavolanie! Tiež sa ním zabezpečí odvoz plavcov na plaváreň v Makarskej a späť v stanovených časoch v prípade záujmu.

V neposlednom rade ako ste si u nás už po minulé roky zvykli, máme pripravené aj nejake prekvapania od partnerov kempu a pri 15. výročí to bude aj niečo viac :)

Pre prvých 30 prihlásených dvojposteľových izieb v hoteli Horizont garantujeme izbu s výhľadom na more!

Okolie Bašky Vody je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori. Neďaleko je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku

Video nájdete na Youtube
1) BRC Baška Voda
2) Cepo
Načítať všetky fotografie (+ 16)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Horizont 4* alebo Slavija 4*+, v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, bezplatné Wifi pripojenie, ubytovací poplatok

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti a krytý bazén (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou.

Termín

30.3.-7.4.2019 (8 nocí)

Cena a voliteľné príplatky

Hotel HORIZONT 4*

319 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard (20m2) s balkónom.

399 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (13-20m2).

299 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkových izbách typu Standard (cca 24m2) s balkónom.


Hotel SLAVIJA 4*+

379 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard

359 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkových izbách typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

Ceny sú uvedené za osobu/pobyt.

Minimálny počet nocí je 6, pobyt sa tak dá predĺžiť alebo skrátiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov zo základnej ceny.

Pre deti je možná nasledovná zľava vzhľadom na vek:
100% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku v prípade, že nepotrebuje posteľ
80% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku na prísteľke
50% pre dieťa vo veku 4-11,99 roku na prísteľke
20% pre dieťa vo veku 12-17,99 roku na prísteľke

Zľavy platia pri ubytovaní na izbe s dvoma plne platiacimi osobami.

V prípade skorého ranného príchodu do hotela si viete zakúpiť raňajky za 6€/osoba.

Ak sa chcete zúčastniť aj pobytu v Šibeníku, z celkovej ceny Vám odpočítame zľavu 5% pri oboch pobytoch.

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a odchode tréningových skupín (Capuccino, Espresso a Race). Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ktoré je uvedené pri mapke trate ktorú pôjde daná skupina.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2019. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk

Príchod do hotela je možný v deň nástupu od 9:00. V deň odchodu treba izby uvolniť do 14:00 a teda viete ako deň príchodu, tak aj deň odchodu využiť na tréning.

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a dostatočne teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.

Doprava

Individuálna

V prípade, ak máte záujem o dopravu, je možnosť objednať autobusovú dopravu (Mercedes Tourismo) za 95€ na osobu pri záujme aspoň 30 osôb. V prípade, že by bolo osôb menej bude treba rozdiel dopočítať medzi všetky prepravované osoby. Váš záujem o dopravu píšte do správy pri prihlásení my Vám následne napíšeme ako sa vyvíja záujem o dopravu a doladíme detaily tak, aby sa každý dostal na miesto aj späť bezpečne a pohodlne.

Všetky detaily ohľadom počtu prihlásených na dopravu budeme priebežne komunikovať so všetkými záujemcami a definitívne uzatvoríme prípadnú dopravu 31.1.2019