Načítavam...

Cyklo Podgora 2023 - Veľká Noc
Podgora, Chorvátsko |

  • nový hotel v známom prostredí
  • 9 dní cyklistického tréningu
  • zvlnený až kopcovitý terén
  • vhodné aj pre horské bicykle!
  • ubytovanie v krásnom a luxusnom 4* hoteli Medora Auri
  • wellness, SPA a fitness v cene!
  • veľmi vhodné pre partnerov a deti! V blízkosti sú turistické atrakcie, hotel má wellness a SPA
  • teploty počas pobytu od 16°C do 24°C
V prípade, že by ste sa chceli pridať na poslednú chvíľu, kontaktujte nás prosím mailom, aby sme preverili možnosti ďaľších izieb.


Podgora sa nám ako lokalita veľmi osvedčila a po dvoch vydarených ročníkoch tu zostávame aj do tretice!

Kedže sa k nám z roka na rok pridáva viac a viac cyklistov a cyklistiek, pre ktorých nie je úplne podstatné najazdenie veľkých objemov pred súťažnou sezónou, ale berú jarné jazdenie viac ako dovolenku s bicyklom sme potrebovali zázemie, kde toto všetko vieme realizovať. Práve týmto našim zákazníkom chceme vyhovieť a ponúknuť možnosť bicyklovať v teplejšom už skoro letnom počasí a následne si vychutnať relax v hoteli, ktorý je vhodný aj pre ostatných členov rodiny vďaka jeho vybaveniu napríklad aj detskou herňou, v ktorej budeme organizovať program pre deti!

Okrem týchto výhod bude zachované všetko, na čo si naši účastníci zvykli už na iných nami organizovaných kempoch ako napríklad iontové nápoje od AONE nutrition 
pred odjazdom pre všetkých, alebo pohotovostné vozidlo, ktoré pre vás príde v prípade technických problémov.

Okolie Podogory je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne popri mori smerom na juh. Hneď nad hotelom je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom cyklistov z okolia a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.
Taktiež je prostredie vhodné pre e-bike jazdenie

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku

Video nájdete na Youtube
2) Cepo


Načítať všetky fotografie (+ 24)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hotelovom komplexe Medora Auri 4* v mestečku Podgora s polpenziou formou bufetových stolov, nápoje vydávané z automatov počas raňajok a večere, miestne poplatky, bezplatné Wifi pripojenie

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete 3 sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) a parkovanie v hotelovom komplexe.

Termín

8.4.-16.4.2023 (8 nocí)

Cena a voliteľné príplatky

Hotel Medora Auri 4*

399 € - za osobu v 2-lôžkovej izbe typu Standard (19-21m2) na 8 nocí (9 dní) s polpenziou

579 € - za osobu v 2-lôžkovej izbe typu Standard (19-21m2) obsadenou jednou osobou na 8 nocí (9 dní) s polpenziou

389 € - za osobu v 2x2 -lôžkovom apartmáne typu Standard (37-41m2) na 8 nocí (9 dní) s polpenziou. Apartmány majú väčšinou jednu spoločnú kúpeľňu.


Ak máte domáceho miláčika, v tomto hoteli ho viete mať so sebou. Poplatok za malé zvieratá (do cca 10 kg) je 10€/noc, vačšie zvieratá sú v cene 20€/noc. Platí sa na recepcii hotela.

Deti na prísteľku viete pridať po rozkliknutí dospelých osôb. Napr. ak potrebujete prihlásiť 2 dospelých a 2 deti, objednavate si 2-lôžkovú izbu a deti na prísteľke podľa ich veku. Takáto izba bude automaticky rodinná (apartmán)

Program

Program je v mieste pobytu voľný.

K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii je vždy info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a odchode tréningových skupín.

Jazdy sú vždy oznámené aj vopred na:

https://www.strava.com/clubs/1036276

Tiež spravíme uzavretú skupinu na Facebooku, prípadne Whatsup, kde sa vieme následne dohodnúť na programe na ďaľší deň.

Štandardne, po raňajkách okolo 10:00 idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú alebo chcú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km pre cestné bicykle. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ktoré je uvedené pri mapke trate, ktorú pôjde daná skupina.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2023. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk alebo Instagrame

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Riviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať v podstate každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku, ktorý sa "priblížil" vďaka novému mostu na Pelješac.

Doprava

Individuálna

Ak potrebujete pomôcť s dopravou, kontaktujte nás mailom a prepojíme Vás na ľudí, ktorí by zase chceli doplniť miesta v aute, prípadne sa pridáte k organizátorom do mikrobusu.