Načítavam...

Cyklo Podgora 2019 - Veľká Noc
|

 Od 1.2.2019 žiaľ nemáme k dispozíciíí žiadne ďaľšie izby a prihlásených po tomto termíne evidujeme iba ako náhradníkov. 

- nový hotel, nová lokalita aj keď v známom prostredí

- 9 dní tréningu na bicykli

- zvlnený až kopcovitý terén

- vhodné aj pre horské bicykle!

- ubytovanie v zrekonštruovanom 4* hoteli Medora Auri

- welness, SPA a fittness v cene ubytovania!

- vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA

- teploty počas pobytu od 18°C - 26°C Z roka na rok sa k nám pridávia viac a viac cyklistov a cyklistiek, pre ktorých nie je úplne podstatné najazdenie objemov pred súťažnou sezónou ale berú jarné jazdenie viac ako dovolenku s bicyklom. Práve takýmto našim zákazníkom chceme vyhovieť a ponúknuť možnosť bicyklovať v teplejšom už skoro letnom počasí a následne si vychutnať relax v hoteli, ktorý je vhodný aj pre ostatných členov rodiny vďaka jeho vybaveniu napríklad aj detskou herňou, v ktorej budeme organizovať program pre deti!

Okrem týchto výhod bude zachované všetko, na čo si naši účastníci zvykli už na iných nami organizovaných kempoch ako napríklad iontové nápoje od AONE nutrition 
pred odjazdom pre všetkých, alebo pohotovostné vozidlo, ktoré pre vás príde v prípade technických problémov.

Pre prvých 20 prihlásených dvojposteľových izieb v garantujeme izbu s výhľadom na more!

Okolie Podogory je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne popri mori smerom na juh. Hneď nad hotelom je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom cyklistov z okolia a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku

Video nájdete na Youtube
2) Cepo


Načítať všetky fotografie (+ 18)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Medora Auri 4* v mestečku Podgora s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, bezplatné Wifi pripojenie

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym).

Termín

13.-21.4.2019 (8 nocí)

Cena a voliteľné príplatky

Hotel Medora Auri 4*

349 € - za osobu v 2-lôžkovej izbe typu Standard (19-21m2) na 8 nocí (9 dní) s polpenziou

479 € - za osobu v 2-lôžkovej izbe typu Standard (19-21m2) obsadenou jednou osobou na 8 nocí (9 dní) s polpenziou


Pre deti je možná nasledovná zľava vzhľadom na vek:
100% pre dieťa vo veku 0-2,99 roku v prípade, že nepotrebuje posteľ
70% pre dieťa vo veku 3-11,99 roku na prísteľke s dvoma plne platiacimi osobami
50% pre dieťa vo veku 3-11,99 roku s jednou plne platiacou osobou

Ak sa chcete zúčastniť aj pobytu v Šibeníku, z celkovej ceny Vám odpočítame zľavu 5% pri oboch pobytoch.

Ak máte domáceho miláčika, v tomto hoteli ho viete mať so sebou. Poplatok za malé zvieratá (do cca 10 kg) je 10€/noc, vačšie zvieratá sú v cene 20€/noc. Platí sa na recepcii hotela.

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a odchode tréningovej skupiny. Tiež spravíme uzavretú skupinu na Facebooku, kde sa vie následne dohodnúť program na ďaľší deň. Štandardne, po raňajkách okolo 10:00 idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km pre cestné bicykle. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom, ktoré je uvedené pri mapke trate ktorú pôjde daná skupina.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2019. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu alebo sa len rozbehnúť po zimných mesiacoch. Stabilné a dostatočne teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.

Doprava

Individuálna

V prípade, ak máte záujem o dopravu, je možnosť objednať autobusovú dopravu (Mercedes Tourismo) za 95€ na osobu pri záujme aspoň 30 osôb. V prípade, že by bolo osôb menej bude treba rozdiel dopočítať medzi všetky prepravované osoby. Váš záujem o dopravu píšte do správy pri prihlásení my Vám následne napíšeme ako sa vyvíja záujem o dopravu a doladíme detaily tak, aby sa každý dostal na miesto aj späť bezpečne a pohodlne.

Všetky detaily ohľadom počtu prihlásených na dopravu budeme priebežne komunikovať so všetkými záujemcami a definitívne uzatvoríme prípadnú dopravu 31.1.2019