Načítavam...

Bike & Triathlon tréningový kemp! Gabbice Mare - Taliansko
|

Pre všetkých, ktorí si chcú na jar kvalitne zatrénovať v teplejšom podnebí sme pripravili tréningový kemp v hoteli, ktorý je zaradený do organizácie Italy Bike Hotels, ktorá je zárukou kvality poskytovaných služieb pre cyklistov a triatlonistov. Samozrejmosťou je kvalitná a pestrá strava, ktorá obsahuje dostatok výberu z mäsitých jedál, šalátov, cestovín a rôznych koláčov.

Celkovo účastníci najazdia od 500 do 1200 km. Samozrejme je prostredie vhodné aj pre partnerky a viete si spraviť v rámci voľného dňa napríklad výlet do San Marina, Bologne a pod.

Pre plavcov vieme vybaviť vlastné dráhy na plavárni neďaleko hotela každý deň od rána do 16:00 poobede. Cena je 25€ za dráhu na jednu hodinu! Bazén má 25m.

Malá ochutnávka z roku 2012 je dostupná tu:
Cesenatico treéning - video!
Načítať všetky fotografie (+ 8)

Cena zahŕňa

- ubytovanie v bike hoteli Marinella, Gabbice Mare v 2-lôžkových izbách,
- super polpenziu (ranajky a večere formou bufetových stolov so stravou špeciálne prispôsobenou potrebám športovcov, obedový snack po tréningu formou pasta party, pizze a pod.)
- 3 miestnych sprievodcov, ktorý budú mať každý na starosť jednu z troch výkonnostných skupín cyklistov
- bezplatný odvoz/dovoz na alebo z plavárne (2 km ďaleko)
- sauna & fitness v hoteli
- mapky a GPS trate na recepcii hotela
- služby delegáta
- uskladnenie bicyklov vo vyhradených miestnostiach hotela s plne vybaveným servisným zázemím na bicykle
- hot line (vydvihnutie na tréningu v prípade technických alebo zdravotných problémov)
- doprava z letiska a na letisko Rimini v prípade potreby

Pobyt je možné si aj skrátiť, prípadne predĺžiť a vtedy sa cena prepočítava sumou 44€/osobu/noc. Podmienkou je samozrejme vlastná doprava, keďže mikrobus zostane k dispozícií počas celého pobytu.

V prípade záujmu je možná doprava mikrobusom (vrátane bicykla) 89€/osoba. Záujemcov budeme informovať o čase a mieste odchodu.

Termín

14.3.2013 - 23.3.2013

Program

Každý deň budú na výber tri rôzne trate (easy, medium, hard), čo sa týka dĺžky a prevýšenia počas tréningu. Každá z troch hlavných tréningových skupín bude mať svojho lokálneho sprievodcu, ktorý zabezpečí, že sa bude trénovať na najmenej frekventovaných lokálnych cestách bez zbytočného blúdenia alebo hladania odbočiek v mape. Samozrejme si každý môže prispôsobiť tréning sebe a nemusí využívať skupinové jazdy.

Presné plánované trasy budeme upresňovať postupne.

V okolí Rimini bude v tomto termíne prebiehat aj pretek Coppi e Bartali (UCI 2.1), kde sa pravideľne zúčastňujú aj viaceré WORLD TOUR tímy (Astana, Saxo bank a pod.), čo je zároveň príležitosťou na stretnutie sa s najznámejšími cyklistami!

V prípade dostatočného záujmu o plaváreň je možné prenajať vyhradené plavecké dráhy v konkrétnych časoch.

Pre koho je výlet určený?

Tento kemp je určený pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom cyklistickej alebo triatlonovej sezóny najazdiť kvalitné kilometre v teplejšom podnebí s plným komfortom hotela, kde sa budú môcť maximálne sústrediť iba na tréning a regeneráciu!