Načítavam...

Jarné kilometre 2014 - 10. ročník, Baška Voda, Chorvátsko
|

10. jubilejný ročník Jarných kilometrov nadviaže na tradíciu a kvalitu minulých ročníkov a hlavne toho z roku 2013! Našou destináciou a východiskovým miestom zostane hotel Horizont 4* v Baške Vode, ktorý nám so svojim wellness a saunovým svetom poskytne opäť priestor na kvalitný tréning a ešte lepšiu regeneráciu. Strava by mala byť opäť na vysokej úrovni a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje pred tréningom.
Okolie Bašky vody je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori. Neďaleko je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je cieľom veľa cyklistov z okolia. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.
Načítať všetky fotografie (+ 6)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Horizont 4* v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, služby delegáta, vyzdvihnutie autom na tréningu v prípade technických alebo zdravotných problémov (HOT LINE), bezplatné Wifi pripojenie (dostupné v lobby hotela a okolí)

Navyše je v cene ubytovania wellness s rozlohou 2000 m2, 10 saunami, rôznymi hydro-masážami, relax miestnosťami a krytým bazénom (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou.

Termín

28.3.-5.4.2014 (8 nocí)

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií bude tabuľa, na ktorej budú naplánované trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú si zvoliť. Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom.

Na konci kempu prebehne tombola a udelovanie špeciálnych cien.

Daľšie informácie budeme zasielať po prihásení mailom postupne, ako budú pribúdať aby ste zostali informovaní. Tiež si môžete sledovať všetko aktuálne aj na našej stránke na Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk!

Cena a voliteľné príplatky

269 € - ubytovanie na 8 nocí s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard (20m2) s balkónom. Cena platí pre prihlásenie sa a úhradu 50% ceny pobytu do 31.12.2013.

279 € - ubytovanie na 8 nocí s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard (20m2) s balkónom. Cena platí pre prihlásenie sa od 1.1.2014.

339 € - ubytovanie na 8 nocí s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (13-20m2). Cena platí pre prihlásenie sa a úhradu 50% ceny pobytu do 31.12.2013.

349 € - ubytovanie na 8 nocí s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (13-20m2). Cena platí pre prihlásenie sa od 1.1.2014.

Ceny sú uvedené za osobu/pobyt.

Doprava

V prípade, že by ste mali záujem o dopravu, je možnosť objednať autobus (Mercedes Tourismo, r.v. 2012) za 79€ na osobu pri záujme aspon 40 osôb. V prípade, že by bolo osôb menej bude treba rozdiel dopočítať medzi všetky prepravované osoby.
Ak by bol záujem iba do 20 osôb, prepravu vieme zrealizovať vlastnými mikrobusmi. Vždy ale píšte Váš záujem o dopravu do správy pri prihlásení.

Pre koho je výlet určený?

Chorvátsko je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo welnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.