Načítavam...

Jarné kilometre 2013 - 9. ročník, Baška Voda, Chorvátsko
|

9. ročník nami organizovaných Jarných kilometrov sa vracia do oblasti Chorvátska, v ktorej sa všetko začalo a bude ňou okolie mestečka Baška Voda! Východiskovým bodom na tréning bude kvalitný hotel Horizont 4* s kompletne vybaveným wellness a saunovým svetom (samozrejme v cene), aby ste si mohli tréning naplno užiť a potom aj kvalitne zregenerovať. Samozrejmosťou je aj pestrá, výdatná a zdravá strava, ktorá k takémuto štandardu hotela samozrejme patrí. Okolité cesty majú prevažne zvlnený až kopcovitý charakter a úplným high-lightom je možnosť vyšlapať na 3.najvyššiu horu Chorvátska, Sv.Jure (1762 m.n.m.). Na svoje si tak príde každý, kto si chce na jar kvalitne zatrénovat, alebo sa len povoziť v krásnom prostredí a príjemnom počasí.
Načítať všetky fotografie (+ 5)

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Horizont 4* v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, služby delegáta, vyzdvihnutie autom na tréningu v prípade technických alebo zdravotných problémov (HOT LINE), bezplatné Wifi pripojenie (dostupné hlavne v lobby hotela a okolí)

Navyše je v cene ubytovania wellness s rozlohou 2000 m2, 10 saunami, rôznymi hydro-masážami, relax miestnosťami a krytým bazénom! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou.

Termín

28.3.2013-7.4.2013

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozící bude tabuľa, na ktorej budú naplánované skupinové trasy vždy deň vopred s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať ku komu sa pridať. Na tabuľu sa bude dať zapísať tak, aby ste mali prehľad o tom, kto kam pôjde.

V piatok 5.4.2013 bude poobede na programe opäť pretek s hromadným štartom (niekde do vrchu). Pre víťazov sú pripravené pekné ceny!

Nakladanie autobusu je naplánované na 20:00 vo štvrtok 28.3.2013 a návrat v nedeľu ráno 7.4.2013 pred OC Tesco Petržalka. Príchod do hotela pre tých, ktorý sa dopravujú vlastnými autami je 29.3.2013 a odchod je spolu s autobusom 6.4.2013. Daľšie informácie budeme zasielať po prihásení mailom postupne, ako budú pribúdať. Tiež si môžete sledovať všetko aktuálne aj na našej stránke na Facebooku!

Cena a voliteľné príplatky

269 € - ubytovanie na 8 nocí s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard (20m2) s balkónom.

Pobyt je možné si aj skrátiť alebo predĺžiť, pričom cena za deň pobytu je 34 €.

Voliteľné príplatky:
Doprava luxusným novým autobusom - 80 €/osobu (bicykel je prepravovaný v krytom prívese v krabici)
Obed formou cestovinového bufetu - 5 €/os./deň (možnosť si objednať vopred alebo na mieste)
Jednoposteľová izba - 9 €/os./deň

Pre koho je výlet určený?

Chorvátsko je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť aspoň relax vo welnesse.