Načítavam...
Baska voda 2018Porgora 2019Tour de France 2019Bike & triathlon kemp - Catollica

Cena

ubytovanie v penzióne s polpenziou219.00 €
 Zimný kemp v Ramsau am Dachstein 2018! - bežecké lyžovanie
Zimný kemp v Ramsau am Dachstein 2018! - bežecké lyžovanieZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2018! - bežecké lyžovanieZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2018! - bežecké lyžovanieZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2018! - bežecké lyžovanie
*home*

Zimný kemp v Ramsau am Dachstein 2018! - bežecké lyžovanie

8. ročník zimného kempu bude už tradične v Ramsau pod Dachsteinom!

Ramsau je mekka bežeckého lyžovania! Jeho 220 km dokonale upravených trás znamená rozmanitý terén ako na korčuľovanie, tak aj na klasiku. Tiež je možnosť si zvoliť rôzne obtiažnosti tratí, kedže vedú od údolia až po vrstevnice okolo kopcov, kde je prevýšenie väčšie. 

Počas 4 dní, ktoré strávime v tomto prostredí sa budeme venovať ako technike behu (skate a klasika), tak aj kondičnej stránke pri behu na lyžiach. K dispozícií bude aj kamerový záznam pre čo najlepšiu analýzu tréningu.

Základňu budeme mať v penzióne Erzherzog Johann ako v roku 2014 priamo pri bežeckých tratiach. Penzión je samozrejme vybavený miestnosťou na prípravu lyží a taktiež je v cene wifi internet.

POZOR, kapacita je obmedzená na 15 osôb!

Cena zahŕňa

Ubytovanie v 3* penzióne s polpenziou, inštruktora, voskovanie lyží

Termín

11.1.-14.1.2018 - 4 dni (3 noci)

Program

Štvrtok 11.1.2017 - stretnutie v penzióne v Ramsau okolo obeda. Následne sa ubytujeme a poobede sa pôjdeme voľne rozbehať, aby sme zistili, kto je na tom ako s technikou a aj výkonnostne. V prípade záujmu sa budeme venovať aj nácviku techniky. Večer bude prebiehať príprava lyží na ďalší deň spolu s ukážkami mazania lyží

Piatok 12.1.2017 - doobeda sa zameriame na nácvik alebo vylepšenie voľného štýlu (skate), poobede bude voľný kondičný tréning, prípadne ďaľší nácvik techniky. Večer si na videu zhodnotíme doobedňajší nácvik techniky a pripravíme lyže opäť na ďalší deň.

Sobota 13.1.2017 - doobeda sa zameriame na nácvik alebo vylepšenie klasického štýlu, poobede bude voľný kondičný tréning, prípadne ďaľší nácvik techniky. Večer si na videu zhodnotíme doobedňajší nácvik techniky a pripravíme lyže opäť na ďalší deň.

Kedže v tento deň prebieha aj pretek Volkslanglauf, doobedný nácvik budeme realizovať mimo hlavného štadióna.

Volkslanglauf! Kto má chuť a záujem sa môže zúčastniť pretekov na 25 km. Viac info nájdete na: http://www.ramsausport.com/de/winter/nordisch/dachstein-volkslanglauf.html

Tí, ktorí nechcú súťažiť budú mať voľný program a môžu využívať všetky ostatné trate v Ramsau

Nedeľa 14.1.2017 - doobeda si ešte kondične zabežkujeme. Niektoré izby budeme mať k dispozícií až do poobedia, kde sa môžeme osprchovať a ponechať si odloženú batožinu. Odchod je plánovaný medzi 14-15.

Pre koho je výlet určený?

Ramsau je určené pre každého kto si chce kvalitne zatrénovať alebo vylepšiť bežeckú techniku v dokonalých podmienkach alebo chce aj ako začiatočník spraviť prvé pokroky pod vedením skúsených inštruktorov, ktorí ho naučia správnu techniku ako lyžovania tak aj mazania a posunie sa tak rýchlejšie ďalej!
Penzión, v ktorom budeme ubytovaní je priamo pri tratiach a teda nie je problém začať s bežkovaním aj pre úplných začiatočníkov! Taktiež je blízko k lyžiarskym svahom a teda si môžete ako doprovod zobrať aj nejakého lyžiara zjazdára.

Cena a voliteľné príplatky

219€ (ubytovanie s polopenziou)

Pri prihásení sa platí celá cena pobytu.

Doprava

Vlastná doprava, prípadne sa dá dohodnú doprava z Bratislavy spolu s inštruktormi. Cena sa rozpočíta podľa počtu osôb v aute. Orientačne je to +- 50€ za osobu.

Počet účastníkov

maximálny počet účastníkov je 15