Načítavam...
Porgora 2019Bike & triathlon kemp - CatollicaBaska voda 2018Tour de France 2019

Cena

ubytovanie v penzióne s polpenziou229.00 €
 Zimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnus
Zimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnusZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnusZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnusZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnusZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnusZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnusZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnusZimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnus
*home*

Zimný kemp v Ramsau am Dachstein 2019! - bežecké lyžovanie - 1.turnus

9. ročník zimného kempu v Ramsau pod Dachsteinom!

Ramsau je mekka bežeckého lyžovania! Jeho 220 km dokonale upravených trás znamená rozmanitý terén ako na korčuľovanie, tak aj na klasiku. Tiež je možnosť si zvoliť rôzne obtiažnosti tratí, kedže vedú od údolia až po vrstevnice okolo kopcov, kde je prevýšenie väčšie. 

Počas 4 dní, ktoré strávime v tomto prostredí sa budeme venovať ako technike behu (skate a klasika), tak aj kondičnej stránke pri behu na lyžiach. K dispozícií bude aj kamerový záznam pre čo najlepšiu analýzu tréningu.

Základňu budeme mať v penzióne Erzherzog Johann priamo pri bežeckých tratiach. Penzión je samozrejme vybavený miestnosťou na prípravu lyží a taktiež je v cene wifi internet.

POZOR, kapacita je obmedzená na 12 osôb!

Pozrite si tiež ako to vyzeralo v januári 2018 :)Cena zahŕňa

Ubytovanie v 3* penzióne s polpenziou, inštruktorov, servis a voskovanie lyží

Termín

5.-8.1.2019 - 4 dni (3 noci)

Program

Sobota 5.1.2019 - stretnutie v penzióne v Ramsau okolo obeda (upresníme po prihlásení sa) Následne sa ubytujeme a poobede sa pôjdeme voľne rozbehať, aby sme zistili, kto je na tom ako s technikou a aj výkonnostne. V prípade záujmu sa budeme venovať aj nácviku techniky. Večer bude prebiehať príprava lyží na ďalší deň spolu s ukážkami mazania lyží

Nedeľa 6.1.2019 - doobeda sa zameriame na nácvik alebo vylepšenie voľného štýlu (skate), poobede bude voľný kondičný tréning, prípadne ďaľší nácvik techniky v prípade síl a záujmu. Večer si na videu zhodnotíme doobedňajší nácvik techniky a pripravíme lyže opäť na ďalší deň.

Pondelok 7.1.2019 - doobeda sa zameriame na nácvik alebo vylepšenie klasického štýlu, poobede bude voľný kondičný tréning, prípadne ďaľší nácvik techniky (aj skate). Večer si na videu zhodnotíme doobedňajší nácvik techniky a pripravíme lyže opäť na ďalší deň.

Utorok 8.1.2019 - doobeda si ešte kondične zabežkujeme. Niektoré izby budeme mať k dispozícií až do poobedia, kde sa môžeme osprchovať a ponechať si odloženú batožinu. Odchod z Ramsau je plánovaný medzi 14-15.

Pre koho je výlet určený?

Ramsau je určené pre každého kto si chce kvalitne zatrénovať alebo vylepšiť bežeckú techniku v dokonalých podmienkach alebo chce aj ako začiatočník spraviť prvé pokroky pod vedením skúsených inštruktorov, ktorí ho naučia správnu techniku ako lyžovania tak aj mazania a posunie sa tak rýchlejšie ďalej!
Penzión, v ktorom budeme ubytovaní je priamo pri tratiach a teda nie je problém začať s bežkovaním aj pre úplných začiatočníkov! Taktiež je blízko k lyžiarskym svahom a teda si môžete ako doprovod zobrať aj nejakého lyžiara zjazdára.
Ak ste úplný začiatočníci, dajte nám to prosím vedieť pri prihlásení, aby sme si vedeli pripraviť program. Taktiež, ak nemáte vlastnú výstroj (bežky, topánky, palice) je možnosť si celý set bez problémov zapožičať priamo v Ramsau v požičovní Ski Willy

Cena a voliteľné príplatky

229€ (ubytovanie s polopenziou)

Pri prihásení sa platí celá cena pobytu.

Doprava

Vlastná doprava, prípadne sa dá dohodnú doprava z Bratislavy spolu s inštruktormi. Cena sa rozpočíta podľa počtu osôb v aute. Orientačne je to +- 50€ za osobu.

Počet účastníkov

maximálny počet účastníkov je 12