Načítavam...
Tour de France 2018Bike & triathlon kemp - CatollicaBaska voda 2018Ramsau bežky 2017Sibenik 2018Giro d´Italia 2018

Cena

hotel Horizont, ubytovanie s polpenziou, osoba v dvojposteľovej izbe309.00 €
hotel Horizont, ubytovanie s polpenziou, osoba v jednoposteľovej izbe369.00 €
hotel Horizont, ubytovanie s polpenziou, osoba v trojposteľovej izbe299.00 €
hotel Slavija, ubytovanie s polpenziou, osoba v dvojposteľovej izbe369.00 €
hotel Slavija, ubytovanie s polpenziou, osoba v jednoposteľovej izbe429.00 €
hotel Slavija, ubytovanie s polpenziou, osoba v trojposteľovej izbe349.00 €
 Jarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, Chorvátsko
Jarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, ChorvátskoJarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, Chorvátsko
*home*

Jarné kilometre 2017 - XIII. ročník, Baška Voda, Chorvátsko

- rokmi osvedčená destinácia! 13.ročník!

- 9 dní tréningu na bicykli

- zvlnený až kopcovitý terén

- veľa tréningových skupín, kde si každý nájde tú svoju partiu

- ubytovanie v komfortných 4* hoteloch Horizont alebo Slavija

- welness a SPA a fittness v cene ubytovania!

- vhodné aj pre partnerky a deti! V blízkosti sú turisticky zaujímavé miesta na výlety a v hoteli je wellness a SPA

- teploty počas pobytu od 17°C - 24°C 13. ročník Jarných kilometrov  nezmení ani po 4. rokoch lokalitu a opäť sa bude odohrávať v krásnom prostredí Bašky Vody na Makarskej riviére! Samozrejme nadviažeme na tradíciu a kvalitu minulých ročníkov, ba čo viac, všetko posunieme na ešte vyššiu úroveň vďaka pripravovaným novinkám! Našim východiskom a základným táborom bude opäť hotel Horizont 4* v Baške Vode, ktorý nám so svojim wellness a saunovým svetom poskytne priestor na kvalitný tréning a dokonalú regeneráciu po tréningu, ale okrem toho, máme pre náročnejších klientov pripravený aj zrekonštruovaný Grand hotel Slavia 4*+, ktorý Vám ponúkne ešte viac pohodlia a súkromia. Samozrejme môžete počítať s kvalitným stravovaním v oboch hotelových reštauráciách a k dispozícií budú opäť aj iontové nápoje pred tréningom od spoločnosti AONE nutrition!

Druhou novinkou pre rok 2017 je sprievodné vozidlo, ktoré bude sprevádzať podľa programu vždy hlavnú skupinu dňa a tiež bude k dispozícií všetkým v prípade technických problémov na zavolanie! Tiež zabezpečíme odvoz plavcov na plaváreň v Makarskej a späť

V neposlednom rade ako ste si u nás už po minulé roky zvykli, máme pripravené aj nejake prekvapania od partnerov a pod.

Pre prvých 30 prihlásených dvojposteľových izieb v hoteli Horizont garantujeme izbu s výhľadom na more!

Okolie Bašky Vody je prevažne zvlnené až kopcovité a úplnú rovinu nájdu cyklisti hlavne pri mori. Neďaleko je aj hora Sv. Jure (1762 m.n.m.) ktorá je často cieľom a výzvou ktorú treba určite zdolať keď ste v tejto lokalite. Pobyt si tu tak vie užiť každý cyklista a cyklistka, či už ide ladiť formu na sezónu alebo sa chce len povoziť v krásnom prostredí blízko mora s nádhernými výhľadmi.

Fotky z minulých ročníkov si viete pozrieť na našom facebooku

Cena zahŕňa

Ubytovanie v hoteli Horizont 4* alebo Slavija 4*+, v mestečku Baška Voda s polpenziou formou bufetových stolov, miestne poplatky, služby delegáta, bezplatné Wifi pripojenie

Navyše je v cene ubytovania SPA a wellness, v ktorom nájdete sauny, rôzne hydro-masáže, relax miestnosti a krytý bazén (vstup na 3 hod/osoba/deň)! Tiež je v cene zahrnuté aj kvalitne vybavené fitnesscentrum (Technogym) s telocvičnou.

Termín

1.4.-9.4.2017 (8 nocí)

Cena a voliteľné príplatky

Hotel HORIZONT 4*

309 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard (20m2) s balkónom.

369 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard (13-20m2).

299 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkových izbách typu Standard (cca 24m2) s balkónom.


Hotel SLAVIJA 4*+

369 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 2-lôžkových izbách typu Standard

429 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 1-lôžkovej izbe typu Standard

349 € - ubytovanie na 8 nocí (9 dní) s polpenziou v 3-lôžkových izbách typu Standard (tretia posteľ je pohodlná sofa dostatočne veľká pre dospelého)

Ceny sú uvedené za osobu/pobyt.

Minimálny počet nocí je 7, pobyt sa tak dá predĺžiť alebo skrátiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov zo základnej ceny.

Pre deti je možná nasledovná zľava vzhľadom na vek:
100% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku v prípade, že nepotrebuje posteľ
80% pre dieťa vo veku 0-3,99 roku na prísteľke
50% pre dieťa vo veku 4-11,99 roku na prísteľke
20% pre dieťa vo veku 12-17,99 roku na prísteľke

Zľavy platia pri ubytovaní na izbe s dvoma plne platiacimi osobami.

V prípade skorého ranného príchodu do hotela si viete zakúpiť raňajky za 6€/osoba.

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií dostanete pred odchodom mailom mapky odporúčaných trás a na recepcii bude už tradične info tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú trasu si zvoliť. Na tabuli bude uvedená aj informácia o trase a odchode hlavnej tréningovej skupiny, ktorá bude mať k dispozícií sprievodné vozidlo. Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od cca 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom. Ideálne je sa dohodnúť s ostatnými deň vopred, čo sa pôjde ďalší deň.


Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2017. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk

Príchod do hotela je možný v deň nástupu od 9:00. V deň odchodu treba izby uvolniť do 14:00.

Pre koho je výlet určený?

Okolie Makarskej Rieviéry je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť svoju cyklistickú formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať v podstate každý deň. Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo wellnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Splitu, Makarskej alebo Dubrovniku.

Doprava

Individuálna

V prípade, ak máte záujem o dopravu, je možnosť objednať autobus (Mercedes Tourismo, r.v. 2013) za 95€ na osobu pri záujme aspoň 30 osôb. V prípade, že by bolo osôb menej bude treba rozdiel dopočítať medzi všetky prepravované osoby. Ak by bol záujem iba do 20 osôb, prepravu vieme zrealizovať vlastnými mikrobusmi. Váš záujem o dopravu píšte do správy pri prihlásení my Vám následne napíšeme ako sa vyvíja záujem o dopravu a doladíme detaily tak, aby sa každý dostal na miesto aj späť.

Všetky detaily ohľadom počtu prihlásených na dopravu budeme priebežne komunikovať so všetkými záujemcami a definitívne uzatvoríme prípadnú dopravu 31.1.2017