Načítavam...
Bike & triathlon kemp - CatollicaBaska voda 2018Porgora 2019Tour de France 2019

Cena

9 dní (8 nocí), osoba v dvojposteľovej izbe439.00 €
9 dní (8 nocí), osoba jednoposteľovej izbe559.00 €
 Bike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - Taliansko
Bike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - TalianskoBike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - Taliansko
*home*

Bike & Triathlon tréningový kemp - 2019! Rimini, Viserba (San Marino) - Taliansko


- 9 dní tréningu na bicykli!

- rovinatý aj kopcovitý terén 

- 3+* bike hotel Oxygen!

- strava formou super polpenzie (s ľahkým obedom po tréningu)

- teploty počas pobytu cca 15°C a viac v tieni

- ubytovanie vhodné aj pre partnerky a deti (blízko sú rôzne turistické atrakcie)Pre všetkých, ktorí si chcú na jar kvalitne zatrénovať v teplejšom podnebí sme pripravili tréningový kemp v hoteli Oxygen 3+*, ktorý je zaradený do organizácie Italy Bike Hotels, ktorá je zárukou kvality poskytovaných služieb pre cyklistov a triatlonistov. Samozrejmosťou je kvalitná a pestrá strava, ktorá obsahuje dostatok výberu z mäsitých jedál, rýb, šalátov, cestovín a rôznych koláčikov ale myslia samozrejme aj na vegetariánov a vegánov.

Okolie San Marina a Rimini je veľmi pestré čo do výberu trás. Nájdete tu všetko od úplných rovín, cez zvlnený terén až po ostré kopce a dlhé stúpania až do výšky skoro 1500m! Nie nadarmo tu celý svoj život trénoval Marco Pantani a všetkým hovoril, že nepotrebuje ísť trénovať inde, lebo tu nájde všetko potrebné.

Pre triatlonistov sú navyše v okolí hotela vhodné dlhé promenády na behanie v blízkosti pláže a v prípade záujmu sa dá rezervovať aj dráha v plaveckom centre. 

Celkovo účastníci najazdia od 500 do 1000 km. Prostredie vhodné aj pre necyklistov a viete si spraviť výlet do San Marina, Bologne, Rimini a pod.

Malá ochutnávka je dostupná tu:


Cena zahŕňa

- ubytovanie v bike hoteli Oxygen 3+*, v mestečku Viserba v 1 alebo 2-lôžkových izbách

- rozšírenú polpenziu,raňajky a večere formou bufetových stolov so stravou špeciálne prispôsobenou potrebám športovcov, obedový snack po tréningu formou pasta party od 14 do 16 hod, lokálne stolové víno počas večere
- miestnych cyklo sprievodcov, ktorý budú mať každý na starosť jednu z výkonnostných skupín cyklistov (jeden sprievodca na cca. 12 hostí)
- sauna, jacuzzi a fitness v hoteli
- mapky a GPS trate na recepcii hotela a v propozíciách po prihlásení sa
- uskladnenie bicyklov vo vyhradených monitorovaných miestnostiach hotela s plne vybaveným servisným zázemím na bicykle
- pranie cyklistického oblečenia podľa potreby
- hot line (vydvihnutie na tréningu v prípade technických alebo zdravotných problémov)
- wifi pripojenie na internet

Termín

16.3.2019-24.3.2019

Program

Každý deň budú na výber rôzne trate (easy, medium, hard), čo sa týka dĺžky a prevýšenia počas tréningu. Každá zo skupín bude mať svojho lokálneho sprievodcu, ktorý zabezpečí, že sa bude trénovať na čo najmenej frekventovaných lokálnych cestách bez zbytočného blúdenia alebo hľadania odbočiek v mape. Samozrejme si každý môže prispôsobiť tréning sebe a nemusí využívať skupinové jazdy.

Presne plánované trasy budeme upresňovať postupne, a tiež sa bude program upravovať na mieste podľa počasia.

V okolí Riccione bude v tomto termíne prebiehať aj pretek Coppi e Bartali (UCI 2.1), kde sa pravidelne zúčastňujú aj viaceré WORLD TOUR tímy (Astana, SKY a pod.), čo je zároveň príležitosťou na stretnutie sa s najznámejšími cyklistami mimo veľkých a hektických pretekov!

V prípade dostatočného záujmu o plaváreň je možné prenajať vyhradené plavecké dráhy v konkrétnych časoch.

Pre koho je výlet určený?

Tento tréningový kemp je určený pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom cyklistickej alebo triatlonovej sezóny najazdiť kvalitné kilometre v teplejšom podnebí (obvykle 15-20°C v tieni) s plným komfortom hotela, kde sa budú môcť maximálne sústrediť iba na tréning a regeneráciu!

Cena a voliteľné príplatky

439€ za osobu v dvojlôžkovej izbe s polpenziou
559€ za osobu v jednolôžkovej izbe s polpenziou

Doprava

Vlastná, v prípade záujmu o dopravu nám ju prosím vpíšte do poznámky pri prihlásení a budeme Vás kontaktovať s detailami.
Cattolica je vzdialená 900 km od Bratislavy, 1000 km z Brna, 1100 km od Banskej Bystrice a Žiliny a 1200 km z Košíc

Počet účastníkov

max. 50 osôb