Načítavam...
Bike & triathlon kemp - CatollicaGiro d´Italia 2018Sibenik 2018Tour de France 2018Baska voda 2018Ramsau bežky 2017

Cena

osoba v dvojpostelovej izbe s polpenziou369.00 €
osoba v jednopostelovej izbe s polpenziou499.00 €
 Prvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, Chorvátsko
Prvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, ChorvátskoPrvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, Chorvátsko
*home*

Prvé jarné kilometre 2017 - Šibenik, Chorvátsko- 9 dní tréningu na bicykli!

- rovinatý až kopcovitý profil tratí

- osvedčený 4* hotel Ivan v rezorte Solaris

- fantastická strava v hotelovej reštaurácií

- možnosť využiť hotelové wellness a SPA

- teploty od 15°C do 22°C v tieni

- iontové nápoje v cene!Sezónu 2017 našich jarných cyklistických kempov v Chorvátsku začneme v rovinatejšej časti Chorvátska, v okolí Šibeníka. Našim útočiskom sa stane luxusný 4* hotel Ivan v komplexe Solaris neďaleko Šibeníka. Tak ako si už mnohí naši klienti za posledné roky zvykli, vybrali sme opäť hotel, ktorý je určený svojou kvalitou aj pre náročných klientov, ktorí si môžu pobyt navyše spríkemniť vo wellness s bazénom a saunami, aby sme vám tak zabezpečili čo najlepšiu regeneráciu po tréningu. K tomu budú slúžiť aj iontové nápoje od AONE Nutrition pred tréningom, ktoré budú k dispozícií pre každého účastníka.

Okolie Šibeníka je prevažne rovinaté až zvlnené, ale netreba tu čakať žiadne veľké kopce. Na tie si treba ešte týždeň počkať do Bašky Vody. Preto je toto prostredie ideálne na prvé kilometre na bicykli po zime, kde si na rovinatejšom teréne viete lepšie strážiť to, čo chcete trénovať a nemusíte mať obavu z toho, či to vydržíte. 
Neďaleko sa nachádza aj národný park Krka, cez ktorý vedie krásna trasa na tréning a určite to je miesto kadiaľ treba ísť. 

Cena zahŕňa

ubytovanie v 4* hoteli Ivan v rezorte Solaris s polpenziou,služby delegáta v hoteli, plány a mapky odporúčaných trás v okolí, iontové nápoje od Aone nutrition pripravené pred odjazdom z hotela.
Nezahŕňa miestnu daň a osobnú spotrebu v hoteli, ktorá sa platí na recepcii hotela.

Cena a voliteľné príplatky

369€ - osoba v dvojpostelovej izbe s polpenziou
499€ - osoba v jednopostelovej izbe s polpenziou

Minimálny počet nocí je 5, pobyt sa tak dá predĺžiť alebo skrátiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov

V prípade, že sa chcete zúčastniť aj pobytu v Baške Vode, z celkovej ceny Vám odpočítame zľavu 5%.

- pri prihlásení sa platí záloha 50% z ceny pobytu.

Termín

25.3-2.4.2017

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií bude už tradične informačná tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú si zvoliť. Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom. Ideálne je sa dohodnúť s ostatnými deň vopred, čo sa pôjde ďalší deň.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2017. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk!

Pre koho je výlet určený?

Okolie Šibeníka je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť alebo naštartovať svoju cyklistickú formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať každý deň, väčšinou v krátkom oblečení alebo prípadne s návlekmi.

Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo welnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Šibeniku, Splitu, Trogiru alebo do NP Krka.

Doprava

Individuálna.

V prípade, ak máte záujem o dopravu, je možnosť využiť naše mikrobusy za 95€ na osobu. Váš záujem o dopravu píšte do správy pri prihlásení.

Všetky detaily ohľadom počtu prihlásených na dopravu budeme priebežne komunikovať so všetkými záujemcami a definitívne uzatvoríme prípadnú dopravu 31.1.2017