Načítavam...
Tour de France 2019Porgora 2019Baska voda 2018Bike & triathlon kemp - Catollica

Cena

osoba v dvojpostelovej izbe s polpenziou399.00 €
osoba v jednopostelovej izbe s polpenziou569.00 €
 Jarný rozbeh 2019 - Šibenik, Chorvátsko
Jarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, ChorvátskoJarný rozbeh 2019 - Šibenik, Chorvátsko
*home*

Jarný rozbeh 2019 - Šibenik, Chorvátsko- 9 dní tréningu na bicykli!

- rovinatý, zvlnený až kopcovitý profil tratí

- osvedčený 4* hotel Ivan v rezorte Solaris

- fantastická strava v hotelovej reštaurácií

- možnosť využiť hotelové bazény a posilovňu

- teploty od 15°C do 22°C v tieni

- iontové nápoje v cene!V sezóne 2019 našich jarných cyklistických kempov v Chorvátsku budeme pokračovať v rovinatejšej časti Chorvátska, v okolí Šibeníka. Našim útočiskom sa stane luxusný 4* hotel Ivan v komplexe Solaris neďaleko Šibeníka. Hotel Ivan 4* je určený svojou kvalitou aj pre náročných klientov, ktorí si môžu pobyt navyše spríjemniť vo wellness s bazénom a saunami, aby sme vám tak zabezpečili čo najlepšiu regeneráciu po tréningu. K tomu budú slúžiť aj iontové nápoje od AONE Nutrition pred tréningom, ktoré budú k dispozícií pre každého účastníka.

Okolie Šibeníka je prevažne rovinaté až zvlnené, ale netreba tu čakať žiadne veľké kopce. Ak máte radi kopce, treba ísť do Bašky Vody alebo Podgory. Preto je toto prostredie ideálne na prvé kilometre na bicykli po zime pre tých, ktorí nepotrebujú taký skorý rozbeh a v terénoch, kde si na rovinatejšom teréne viete lepšie strážiť to, čo chcete trénovať a nemusíte mať obavu či to vydržíte. 
Neďaleko sa nachádza aj národný park Krka, cez ktorý vedie krásna trasa na tréning a určite to je miesto kadiaľ treba ísť. 

Cena zahŕňa

ubytovanie v 4* hoteli Ivan v rezorte Solaris s polpenziou,služby delegáta v hoteli, plány a mapky odporúčaných trás v okolí, iontové nápoje od Aone nutrition pripravené pred odjazdom z hotela.
Nezahŕňa miestnu daň (cca 1,3€/deň), osobnú spotrebu v hoteli, ktorá sa platí na recepcii hotela, parkovanie. Parkovanie je možné zdarma cca 300 m od hotela

Cena a voliteľné príplatky

399€ - osoba v dvojpostelovej izbe s polpenziou (8 nocí)
569€ - osoba v jednopostelovej izbe s polpenziou (8 nocí)

Minimálny počet nocí je 5, pobyt sa tak dá predĺžiť alebo skrátiť s tým, že sa cena prepočítava na počet nocľahov

V prípade, že sa chcete zúčastniť aj pobytu v Baške Vode alebo Podgore, z celkovej ceny Vám odpočítame zľavu 5%.

- pri prihlásení sa platí záloha 50% z ceny pobytu.

Termín

6.4.-14.4.2019

Program

Program je v mieste pobytu voľný. K dispozícií bude už tradične informačná tabuľa, na ktorej nájdete trasy s mapkou a profilom tak, aby ste si vedeli vybrať, ktorú si zvoliť. Štandardne po raňajkách idú na tréning rôzne výkonnostné skupinky, podľa toho ako v daný deň potrebujú trénovať a dĺžka tratí sa pohybuje od 50 do 200 km. Taktiež sa v rôznych skupinách jazdí rôznym tempom. Skupinky sa budú formovať na nástenke v miestnosti s bicyklami a taktiež zvykneme používať WhatsApp na doladovanie detailov. Ideálne je sa dohodnúť s ostatnými deň vopred, čo sa pôjde ďalší deň.

Ďalšie informácie budeme zasielať po prihlásení mailom postupne, ako budú pribúdať, aby ste zostali informovaní a tiež v napätí čo nové vymyslíme pre rok 2019. Tiež môžete sledovať všetko aktuálne dianie aj na našom Facebooku, www.facebook.com/sporttour.sk!

Pre koho je výlet určený?

Okolie Šibeníka je určené pre všetkých, ktorí chcú pred začiatkom sezóny doladiť alebo naštartovať svoju cyklistickú formu. Stabilné a teplé počasie umožňuje trénovať každý deň, väčšinou v krátkom oblečení alebo prípadne s návlekmi.

Tiež môžete so sebou zobrať aj partnerky/partnerov ktorí nebicyklujú a môžu si užiť relax vo welnesse alebo ísť na výlet do okolia, napríklad do Šibeniku, Splitu, Trogiru alebo do NP Krka.

Doprava

Individuálna.